POSADZKI Z MIKROCEMENTU

« z 7 »

Mikrocement, znany także jako mikrobeton to materiał, który nadaje pomieszczeniom nowoczesny wygląd, a przy tym jest bardzo wytrzymały i funkcjonalny. Podłogę z mikrocementu zamówić można w różnej kolorystyce – od barw stonowanych po bardziej wyraziste. Zabezpieczamy ją lakierami o wysokiej odporności, co chroni ją przed zaplamieniem. Posadzka z mikrocementu posiada jednorodną budowę, pozabawiona jest fug i spoin, co ułatwia codzienne użytkowanie.

Gdzie można wykorzystać mikrocement?

Posadzki z mikrocementu doskonale sprawdzają się w sklepach, biurach czy salonach fryzjerskich. Można wykończyć nimi także salon, kuchnię albo łazienkę. Mikrobeton jest bardzo szczelny, dlatego dobrze posłuży nam także w strefie prysznicowej. Świetnie przewodzi ciepło, więc jest idealnym rozwiązaniem na ogrzewania podłogowe. Nasza firma wykonuje także schody z mikrocementu.

MP Interio – staramy się być oraz lepsi

MP Interio stale się rozwija, by móc dopasować się do nowych trendów na rynku oraz zmieniających się gustów klientów. Oferujemy rozwiązania do wnętrz, które charakteryzują się pięknym wyglądem i łatwością utrzymania. Zgłoś się do nas, jeśli interesuje Cię profesjonalnie wykonana posadzka żywiczna lub z mikrocementu. Realizujemy efektowne podłogi 3D, posadzki przemysłowe do magazynów, hal produkcyjnych, garaży. Zapraszamy do naszego showroomu – tutaj macie możliwość przetestowania oferowanych produktów oraz ustalenia szczegółów zamówienia.