LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Nasza firma wykonuje montaż listew przypodłogowych realizowany przez specjalistów. Zapewniamy bardzo estetyczne wykończenie za pomocą listew Dollken z linii Cubu. To nie są standardowe listy, ponieważ w dużej mierze różnią się od tych dostępnych na rynku – szczególnie w kwestii montażu oraz wytrzymałości. 

Jak przebiega montaż listew przypodłowych?

Jak wygląda montaż listew przypodłogowych wykonywany przez naszych fachowców? Montujemy je poprzez nacięcie ich specjalną gilotyną oraz zagięcie. W ten sposób nie przecinamy ich w sposób całkowity i nie ma potrzeby używania mas szpachlowych. Zamontowane przez nas listwy są wyjątkowo trwałe. Oferujemy listwy w wysokości 40, 60 oraz 100 mm. Zamówić je można w różnej kolorystyce. Takie listwy sprawdzą się nie tylko do wykończenia materiałów podłogowych, takich jak żywice i mikrocement. Można zastosować je także przy panelach, płytkach albo parkiecie.

MP Interio – realizacje na najwyższym poziomie

Bogate doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam na świadczenie rzetelnych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesują Cię:

Stawiamy na precyzję działania, jesteśmy terminowi i staramy się jak najlepiej dostosować do oczekiwań Klienta. Sprawimy, że Twoje pomieszczenia będą prezentowały się niezwykle oryginalnie!

Zachęcamy do kontaktu, jeśli interesuje Cię montaż listew przypodłogowych lub inne z naszych realizacji.