SCHODY

« z 5 »

Schody z żywicy oraz schody z mikrocementu cieszą się dużą popularnością. Doskonale pasują do wnętrz urządzonych w różnym stylu – zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Zrealizujemy je w wybranym kolorze z palety. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Schody żywiczne – ciekawe rozwiązanie do wnętrz

Schody żywiczne są bardzo wytrzymałe na ścieranie oraz uderzenia. Nasi Klienci mają do wyboru opcję gładką i antypoślizgową z posypką z piasku kwarcowego zatopionego w żywicy. Istnieje także możliwość wykonania ich z ciekawymi efektami dekoracyjnymi, na przykład z efektem marmuru. Tworzymy je z żywicy epoksydowej albo żywicy poliuretanowej. 

Schody z mikrocementu – industrialny styl

Schody z mikrocementu są dobrą opcją dla osób, które preferują industrialny styl. Zanim położymy na schody mikrobeton, najpierw je wyrównujemy, dlatego nie musicie obawiać się, jeśli obecnie schody betonowe nie prezentują się najlepiej.

Schody z mikrocementu są bardzo funkcjonalne w codziennym użytkowaniu. Mikrocement nie ma jednolitej barwy – znajdują się na nim melanże i subtelne przebarwienia, dzięki czemu osadzający się brud nie jest na nim widoczny.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z naszych realizacji. Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Warto odwiedzić nasz SHOWROOM, w którym będziemy mogli porozmawiać na temat Waszych oczekiwań i gdzie na żywo możecie zobaczyć nasze produkty.