PODŁOGI 3D/GRAFICZNE

« z 2 »

Podłoga 3D to niezwykle efektowne rozwiązanie aranżacyjne. Sprawdzi się idealnie, jeśli planujesz ożywić wygląd swoich pomieszczeń. Morski krajobraz, łąka, a może geometryczne wzory? Wybraną grafikę lub fotografię zalewamy bezbarwną żywicą. W ten sposób powstają podłogi 3D, które dają niesamowity efekt. Ich niewątpliwą zaletą poza walorami estetycznymi, są bez wątpienia trwałość oraz funkcjonalność. Podłogi żywiczne 3D służą naszym klientom przez długi czas i są łatwe do utrzymania w czystości.

Gdzie sprawdzą się podłogi 3D?

Posadzka 3D świetnie będzie prezentować się w mieszkaniu, jeśli cenisz sobie oryginalny sposób aranżacji pomieszczeń. Można zdecydować się na nią w salonie, pokoju dziecięcym, łazience, kuchni czy pokoju dziennym. Podłogi z żywicy 3D to także doskonałe rozwiązanie do miejsc użyteczności publicznej, takich jak hotele, galerie sztuki albo restauracje. Posadzki 3D nadają się również do biura. 

MP Interio – pasja i doświadczenie

Za nami wiele udanych realizacji – zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie możecie obejrzeć niektóre z nich. Klienci bardzo cenią sobie naszą innowacyjność oraz staranność wykonywanych prac. Posadzka żywiczna 3D odmieni Twoje wnętrze na korzyść!

W ofercie MP Interio znajdują się także posadzki przemysłowe do hal produkcyjnych czy magazynów oraz industrialne posadzki z mikrocementu. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszymi propozycjami. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą!