Projektowanie wnętrz…

 

MP Interio powstało z ogromnej miłości do niepowtarzalnych i pięknych wnętrz. Pasja malowania obrazów, renowacji mebli, poszukiwania unikalnych dekoracji przerodziła się w wykonywany przeze mnie zawód – projektanta wnętrz.

Moim zamiłowaniem jest tworzenie luksusowych oraz nowoczesnych przestrzeni, które odzwierciedlają duszę klienta. Za cel postawiłam sobie wniesienie świeżego powiewu do świata designu wnętrz.

Dzięki mojej wyobraźni oraz kreatywności staram się dodać wnętrzom życia i osobowości. Projektowanie wnętrz to dla mnie nowe spojrzenie na rzeczy oraz testowanie nowych pomysłów. Zależy mi na łączeniu innowacyjnych projektów z praktyczną oraz funkcjonalną przestrzenią. Do każdego projektu podchodzę z entuzjazmem oraz głową pełną pomysłów. Moje projekty dostosowane są do indywidualnych potrzeb, a dbałość o szczegóły jest kluczem do wyjątkowych i luksusowych wnętrz. Tworząc projekt wnętrza staram się stworzyć dom, który będzie miał osobisty charakter.

Uwielbiam to, że mogę pomóc klientom w podejmowaniu ważnych decyzji projektowych na wczesnym etapie procesu tworzenia, który pomoże uniknąć kosztownych błędów później. Jestem miłośniczką łączenia różnych tekstur, materiałów i tkanin, różnorodnych palet kolorów oraz systemów oświetleniowych tak aby powstała jedna spójna całość. Rozwijam się nieustannie, przyjmując coraz to nowe wyzwania od najbardziej wymagających klientów.

Realizuję projekty wnętrz i aranżacje różnej wielkości, począwszy od jednego pomieszczenia kończąc na kompletnym zarządzaniu projektem.

Dlaczego ja?

Wierzę, że projektowanie wnętrz zaczyna się od klienta. To jest Twój dom, Twój styl życia i Twoje pieniądze. Uważam, że projekt domu musi być właściwy dla Ciebie – a nie na odwrót. Rozwijanie dobrych relacji z klientami jest kluczem do naszego sukcesu. Kładę duży nacisk na funkcjonalność,  łatwość użycia i upewniam się, że wszystko jest praktyczne i zgodne z Twoim stylem oraz oczekiwaniami.

Moje indywidualne rozwiązania projektowe są tak różnorodne i niepowtarzalne jak moi klienci. Wreszcie, uważam, że jestem tutaj po to, aby dać Ci pewność, że tworzę projekt, który jest  spektakularny i przeznaczony tylko dla Ciebie. Słucham klienta, myślę nieszablonowo. Uważam, że wyjątkowy wystrój wnętrz to nie tylko to , jak coś wygląda; ale też, jak coś funkcjonuje. Trendy odchodzą i przychodzą, a dobry projekt wnętrza jest ponadczasowy.