patrycja nowa

Previous
Next
Łączenie elementów, które nigdy nie zostały połączone – to nasza siła i pasja

NASZA FILOZOFIA

Wierzymy, że nie ma granic doskonałości. Jednak z każdym krokiem jesteśmy trochę bliżej bycia doskonałymi. Postrzegamy design, architekturę i sztukę jako odpowiedź na fundamentalną ludzką potrzebę w organizacji przestrzeni, spełniając jednocześnie wymagania praktyczne i funkcjonalne. W każdy projekt inwestujemy nie tylko wiedzę i kreatywność, ale także naszą duszę. Głęboko wierzymy, że piękny wystrój może mieć korzystny wpływ na nasze życie. MP Interio odzwierciedla cztery podstawowe wartości, które definiują naszą kulturę firmy: kreatywność, poświęcenie, pasja i zabawa. Wierzymy w moc kreatywności, dzięki której powstają nasze innowacyjne projekty. Wierzymy w siłę poświecenia, ponieważ wielkie rzeczy powstają tylko wtedy kiedy tego pragniesz. Projektowanie nie jest procesem lecz stylem życia, który daje nam dużo emocji i radości. Wierzymy w pasję, która zmienia nasz pogląd na świat i czyni go piękniejszym. Wierzymy, że życie powinno być zabawne, ekscytujące i zaskakujące i takimi emocjami pragniemy się dzielić z naszymi klientami.

Usługi, które oferujemy

MP Interio oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania wnętrz i zarządzania budową. Naszym znakiem rozpoznawczym jest solidna wiedza techniczna, a także praktyczne podejście do zarządzania projektami. Na każdym etapie projektu, od wstępnej koncepcji, poprzez końcowe opracowanie projektu staramy się wyróżnić swoją pracę poprzez dbałość o szczegóły, wysokie standardy i staranne wykonanie.

Projektowanie wnętrz

Zapewniamy pełne spektrum usług projektowania wnętrz, każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestorów. Dbamy o budżet, harmonogram prac i szczegółową dokumentację. 

Projekt ” pod klucz “

Jest to propozycja dla tych osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogą samodzielnie uczestniczyć w procesie realizacji. My troszczymy się o organizację, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Otrzymujesz urządzoną i gotową do zamieszkania od zaraz nieruchomość.

Projekty „na odległość”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nie mogących lub nie chcących uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach w naszej pracowni, wprowadziliśmy usługę projektu na odległość.

Home Staging

Home staging to profesjonalne przygotowanie mieszkania lub domu do sprzedaży lub wynajmu. Home staging ma wpływ na zwiększenie wartości nieruchomości i przyspiesza transakcję. Home staging gwarantuje widoczne efekty za możliwie najniższą cenę.

Konsultacje projektowe

Jeżeli nie jesteś zainteresowany kompleksowym projektem lub jego realizacją, oferujemy Ci także inną formę współpracy – możesz skorzystać z konsultacji z naszym projektantem w zakresie projektowania i aranżacji wnętrza.

Współpraca z nami

Zapewniamy naszym klientom maksymalizację ich potencjału twórczego i wyobrażamy sobie przestrzeń, która namacalnie reprezentuje to, kim są. 

Praca ze Studio MP Interio to wciągające doświadczenie. Naszym celem jest poprowadzenie Ciebie za rękę, aby ożywić Twoje pomysły. Jednak naszym największym spełnieniem marzeń jest to, że może być aktywny uczestnikiem procesu twórczego. Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć tak swoim pomysłom i być Twoim partnerem na każdym etapie. 

 

Zrozumienie celów

Proces ten rozpoczyna się od poznania i zrozumienia Twoich potrzeb oraz poznania Twojej wizji planowanej przestrzeni . 

Współpraca projektowa 

Nasz kreatywny zespół projektowy opracowuje koncepcje na podstawie tego, czego się o Tobie dowiedzieliśmy. Wierzymy w oparty na obopólnej współpracy proces, w którym będziesz miał bezpośredni wkład.

Powstanie projektu

Dysponując zatwierdzoną koncepcją projektową wprowadzamy w życie Twoje pomysły. W oparciu o Państwa oczekiwania budujemy trójwymiarowy model całego lokalu. W efekcie powstają dwie wersje kolorystyczne wizualizacji oparte o dopasowany do Państwa potrzeb układ funkcjonalny, „ubrane” w bryły, kolory, elementy wyposażenia i materiały.

Realizacja

Realizacja projektu zgodnie z harmonogramem jest naszym najwyższym priorytetem. W przypadku Państwa decyzji o potrzebie naszego wsparcia w postaci nadzoru autorskiego możemy zaproponować różne jego formy, począwszy od podstawowych konsultacji na miejscu inwestycji i czuwania nad spójnością prac realizacyjnych z wizją projektową po przejęcie pełnej koordynacji i przekazanie Inwestorowi gotowego, wykończonego „pod klucz” lokalu.

 

Galeria wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych projektów prezentujących wnętrza domów i apartamentów

Nasz zespół

Członkowie naszego zespołu to twórcy i artyści z prawdziwą pasją do rzemiosła. Chcemy budować przestrzeń, która ma sens i ekscytuje ludzi. Wszystko, co robimy, to jakość: zbudowana, aby trwać i dobrze funkcjonować.

Patrycja

Projektant

„Inspirująca praca artystyczna wymaga czasu. Wymaga odpowiedniego planowania i kreatywnej współpracy między klientem, zespołem projektowym i budowlanym, aby zapewnić realizację projektu zgodnego z wizją projektową ”. Patrycja, zarówno dzięki twórczej wizji, jak i  doświadczeniu, z powodzeniem nadzoruje projekty w MP Interio.

Michał

Inżynier

„Doświadczenie nie polega tylko na tym, jak długo coś robisz, ale także jak bardzo jesteś kreatywny”. Michał dąży do stworzenia pracy miłej i przyjemnej. Lubi podchodzić do każdego projektu jako okazji do zdobywania nowych relacji. 

Janusz

Majster

„Każdy problem ma rozwiązanie. Chodzi tylko o motywację i narzędzia do jej znalezienia. ” Od pomysłu do realizacji, Janusz porusza się z delikatną równowagą między kreatywnymi pomysłami a kwestiami praktycznymi. 

Kontakt

  • Warcisława IV 60, 78-400 Szczecinek
  • patrycja@mpinterio.pl
  • 606 715 884
Slider